Головна > Новини > Конкурс "Skooltv для фінлікбезу"

Конкурс "Skooltv для фінлікбезу"

Увага!

Конкурс"Skooltv для фінлікбезу"

Розкажи про себе, свою сім'ю, про свою школу та місцевість; про свою майбутню професію.

Для участі у конкурсі потрібно зареєструватися на сайті www.skooltv.com та створити відеоролик на одну із тем: "Я, як особистість"; "Моя сім'я"; "Моя школа"; "Моє місто/село"; "Моя майбутня професія" тривілістю до 5 хвилин та розміром до 2 ГБ. Конкурс триває до 15 квітня 2013 року.

15 квітня 2013 року о 12 годині - припинення голосування та підведення підсумків конкурсу.

25 квітня 2013 року о 12 годині - оприлюднення переможців і в травні 2013 року - урочисте вручення призів переможцям.

Бажаємо учасникам перемоги!!!