Головна > Новини > Луцька гімназія № 18 оголошує набір дітей віком 6 років до першого класу на 2013-2014 н.р.

Луцька гімназія № 18

оголошує

набір дітей віком 6 років до першого класу на 2013-2014 н.р.

Для зарахування  дитини до 1 класу батьки подають такі документи:

• заяву на імя директора гімназії;
  • ксерокопію свідоцтва про народження дитини;
  • медичну картку встановленого зразка.

З майбутніми першокласниками проводиться співбесіда.

Дні прийому:

щодня (крім суботи та неділі) з 900 до 1200 години в кабінеті психолога (І поверх гімназії).

В ці години батьки майбутніх першокласників також можуть познайомитися з педагогами гімназії та її  навчально- матеріальним забезпеченням.

В початковій школі поглиблено вивчається англійська мова та польська мова – факультативно.

Працюють гуртки: художня студія «Акварелька», «Умілі руки», фольклорний гурт «Калиновий цвіт», вокальна студія «Росинка», хореографічний колектив «Полісянка», спортивні (карате, художня гімнастика, баскетбол, волейбол), постійно проводяться різноманітні цікаві заходи.

В гімназії працюють психолог та логопед.  Для учнів 1 класу організовано групу продовженого дня (обладнані спальні кімнати для відпочинку першокласників).

Ласкаво просимо до нашої гімназії!

Дирекція гімназії

гімназії!