Головна > Новини > Перлина гімназії

Перлина гімназії

22 листопада 2019 року у нашій гімназії відбувся фестиваль талантів  «Перлина», в якому брали участь обдаровані   учні 5-11 класів у трьох номінаціях: вокал, хореографія та виразне читання. Кожна дитина обдарована і має всі можливості для всебічного розвитку. Кожен з нас обирає заняття, захоплення, яке йому подобається, але при цьому ми повинні пам’ятати, що в будь-якій ситуації ми повинні залишатись людиною. Усі ми любимо танцювати, тому що жодне свято не проходить без музики і танцю. Танець – це найпрекрасніший вид мистецтва, який не тільки відображає життя, а й  сам є  життям.  Поезія – це своєрідна музика, кожна нота якої – частина нашого життя…  З піснею ми відчуваємо красу життя. З піснею на вустаx ми відзначаємо різні свята, прикрашаємо народні обряди, славимо  свої перемоги. Адже Україна і пісня – не роздільні, тому що вони єдині. Ми всі ще раз переконались, що у нашій гімназії багато талановитих, здібних та обдарованих дітей, які здобудуть у своєму житті не одну перемогу. Щасливі діти живуть в Україні, усмішки їхні як  птиці стрімкі, запам’ятаймо це віднині, що на Волині усі діти – зірки!

1.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg