Головна > Новини > Покоління Z: пошук способів педагогічної взаємодії

Покоління Z: пошук способів педагогічної взаємодії

Діти, які ніколи не жили у світі без інтернету, вже  не уявляють себе без віртуальної реальності. До школи зараз приходять абсолютно нові за типом мислення учні. Якщо орієнтуватися на теорію поколінь,  нині за партами сидить покоління Z — «цифрові» діти.

Як вчителям і батькам з інших поколінь  порозумітися та уникнути конфліктів з ними? Як навчати дітей покоління Z?

Саме про це говорили на семінарі в гімназії №21, який відвідали наші педагоги Чайка О.В., Романенко О.К., Вітковський Р.В. та Артемук Н.Ф.

Теорія поколінь XYZ сьогодні стає дуже популярною, тому наші педагоги познайомилися з нею. В подальшому у своїй діяльності вчителям буде набагато легше зрозуміти те покоління дітей, з яким вони працюють на даний час.

Нині в закладах середньої загальної освіти навчаються учні покоління Z. Від того, чого ми їх навчимо і як виховаємо, залежить наше теперішнє й майбутнє. Нове покоління набирає обертів, диктуючи нам свої правила, які ми не повинні ігнорувати. У такий ситуації найкращім рішенням є тільки симбіоз поколінь — максимальне взаєморозуміння та співпраця.

123.jpg2345.jpgimg_20190328_124423.jpgviber_image_2019-03-28__13.40.12.jpg