Головна > Новини > Посвята в першокласники

Посвята в першокласники

Нещодавно першокласники стали школярами, вперше переступили поріг гімназії. Швидко плине час і наші першачки вже вивчили перші літери «Букварика». Прийшла пора прийняти їх у шкільну родину. 24 і 25 жовтня відбулися цікаві, веселі свята для наших найменших учнів.  Діти старших класів теж прийшли привітати першокласників. Магістр і Мудра Думка перевірили готовність учнів стати справжніми школярами: загадували дітям загадки, співали пісні, розповідали гуморески. Настала хвилююча хвилина посвяти. Магістр зачитав текст Клятви першокласника, а дирекція гімназії привітала наймолодших школярів і вручила дітям паспорти першокласника та учнівські квитки.

Бажаємо нашим найменшим школярам вчитися сумлінно і поводитися відмінно!

img_0255.jpgimg_0385.jpgimg_0385_0.jpg