Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18
Головна > Новини > Проєктна робота продовжується

Проєктна робота продовжується

Ми беремо до рук публікацію з коміксом під назвою «Дивовижна Мей та друзі» та очікуємо, що зараз ми проведемо весело час, розважимося та забудемо про буденні проблеми. Натомість, ми переживаємо певні моменти нашого життя, які трапилися впродовж останнього року, співставляємо те, що відбувається з головними героями коміксу з тим, що було з нами, а також порівнюємо отриманий нами всіма досвід і також навички, які ми набули. Так, поява COVID-19 у нашому житті  змінила його кардинально, починаючи від зовнішнього світу та закінчуючи внутрішнім станом особистості.  

 Савчук Тетяна Валеріївна та Трофимчук Світлана Вікторівна продовжили проєктну роботу, використовуючи матеріали, які презентують кілька нових інструментів для фізичного та психічного здоров'я підлітків,    запропоновані Всесвітньою Організацією Охорони Здоровя (World Health Organization (WHO) разом з UNICEF. Коли діти будуть знати і використовувати інструменти для захисту і підтримки свого фізичного і психічного здоров'я, то проживуть якісніше та довше життя. Також, їм вдасться уникнути хвороб і додаткових витрат на лікування!

https://drive.google.com/drive/folders/19xKF48Nei1DPZu8A1qHm_m9jCjdAuIVb?usp=sharing

 

Copyright © 2012 - 2021 Луцька гімназія №18 | сайт створено «Інтернет агентство Афіна»