Головна > Новини > Пролинула пора олімпіад. Вітаємо переможців!

Пролинула пора олімпіад. Вітаємо переможців!

Ось і закінчився самий напружений час для олімпіадної команди учнів нашої гімназії. Промайнула пора учнівських предметних олімпіад. Результативно виступила команда наших гімназистів у міських та обласних інтелектуальних змаганнях, які принесли 84 та 22 призових місць відповідно. Як завжди призери перших місць обласних олімпіад захищали честь області, міста та навчального закладу на Всеукраїнському рівні. Проте в цьому році діти подарували своїй гімназії більше перемог, ніж зазвичай – чотири призових місця. Переможцями стали Дударєв Андрій, учень 8-Б класу, який здобув друге місце з фізики у місті Херсоні (вчитель Поліщук Р.В.); Бондар Юлія, учениця 9-Б класу, яка завоювала третє місце з німецької мови у місті Ужгороді (вчитель Панасюк С.І.); Мамець Віталій, учень 11-А класу, друге місце з іспанської мови та учениця 9-В класу Матюк Маргарита – третє місце з іспанської мови у місті Чернігові (вчитель Поліщук Н.В.). То ж вітаємо наших призерів та дякуємо їхнім талановитим учителям! Зичимо міцного здоров’я, творчого натхнення, бажання шукати та знаходити, аналізувати та робити неймовірні висновки, сягати найвищих успіхів у пізнанні істини! Вітаємо! Пишаємось!

1.jpg111.jpg2.jpg3.jpg4.jpgdsc_0756.jpgimg_1796.jpgimg_1797.jpg