Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18
Головна > Новини > Рената Кравчук - посол миру в Україні

Рената Кравчук - посол миру в Україні

    Цим літом відбулася подія у якій посол миру - Кравчук Рената Олександрівна, учениця Луцької гімназії №18, передала прапор області і вдячність від своєї школи, міста, області, захисникам на всеукраїнському західі: "Віримо, Надіємось, Любимо, Чекаємо» у місті Києві!

Інформація: Від кожного регіону України, посли миру віком від 7 до 17 років, привезли прапор своєї області. На 25 прапорах областей та Криму - сотні мрій дітей України, побажань, молитов та добрих слів захисникам, що боронять кордони на сході України. Діти зв'язали прапори в один вузол і утворився переносний Символ Єдності України. 13 вересня на Всеукраїнському З'їзді Капеланів у м. Києві, символ буде вручено Асоціації Капеланів України, яка для підняття духу захисників буде надихати цим символом та добрими словами дітей, тисячі захисників кордонів на сході України. Додаткова інформація: Діти-посли усіх областей: активісти, переможці конкурсів, волонтери, які допомагають хворим людям, є учасники теле-шоу «Круче Всех», юні поети, що мають видані збірки, журналісти, поети, композитори, переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів, успішні діти з віддалених куточків України, діти з багатодітних родин. Кожна дитина проголосила промову, як голос підростаючого покоління своєї області.

luck.jpgrenata_kravchuk.pngrenata_kravchuk_2.jpgsimvol_iednosti.jpg

Copyright © 2012 - 2021 Луцька гімназія №18 | сайт створено «Інтернет агентство Афіна»