Головна > Новини > Весна із мамою сестриці

Весна із мамою сестриці

З давніх -давен на Україні весну уособлювала гарна дівчина.Народний образ весни - це образ краси, сили і надії.По-жіночому особливим місяцем весни є березень. Недарма про його гонористу і непередбачливу вдачу кажуть: у березня жіночий характер.

Тому саме в березні зібрався класною родиною 1-Г клас, щоб зустріти прихід весни і вшанувати жінку - матір, бабусю, сестричку, подругу - усіх жінок на землі.

Під час свята діти водили веснянки, закликаючи весну; співали пісні для мам та бабусь;та декламували вірші. По завершенню свята діти вручили подарунки, зроблені власними руками.

dsc_4179.jpgdsc_4184.jpgdsc_4186.jpgdsc_4190.jpgdsc_4214.jpgdsc_4230.jpgdsc_4251.jpg