Головна > Новини > VI Всеукраїнська інтернет-олімпіада з англійської мови «На Урок» (Весна 2020)

VI Всеукраїнська інтернет-олімпіада з англійської мови «На Урок» (Весна 2020)

Серед учнів англійської мови стало вже традиційним брати участь в Інтернет-олімпіаді «На Урок» з англійської мови, яка стала на лише цікавим інтерактивом для учнів ,а й зручним інструментом контролю знань школярів для вчителя. Учні отримали змогу  повторити материал, вивчений протягом навчального року, в процесі виконання завдань, які були складені на основі типових освітніх програм.

У весняній олімпіаді  з англійської мови 2020 за підтримки вчителів англійської  Трофимчук С.В.(5-Г,5-В, 6-А, 6-В, 1-Г), Савчук Т.В.(5-Б, 5-Г, 9-В) , Романюк Є.В.(7-А, 7-В, 8-А, 8-Б, 3-А), Смірновоі Л.В.(6-Б, 9-А, 9-Б), Терехової Н.Т.(10кл) та Крук І.В.(5-Д, 7-А, 7-Б, 7-В, 1-Д) до виконання завдань долучились 137 учнів, які отримали дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів та сертифікати учасників.

Наші учні отримали наступні нагороди:

дипломи І ступеня – 22 учні

дипломи ІІ ступеня – 38 учнів

дипломи ІІІ ступеня – 19 учнів

Решта учнів отримали сертифікати учасників Всеукраїнської онлайн олі

3.jpg4.jpg5.jpgarhipova_anna.jpggoncharuk_katerina.jpgkovalchuk_mark.jpgloshak_angelina.jpgmycollages_2.jpgmycollages_3.jpgtokarieva_anastasiya.jpg