Головна > Новини > Як 7-А «відшліфовував» лідерські навички!

Як 7-А «відшліфовував» лідерські навички!

У жовтні учні 7-А класу взяли участь у тренінгу, який реалізовується програмою «Молодь змінить Україну» за підтримки фонду родини Богдана Гаврилишина.

Тренери Катерина Білохвіст та Леонід Корнієнко допомогли семикласникам зрозуміти, хто може бути лідером, які якості йому притаманні. Діти дізналися про «м’які» і «тверді» навички. Інтерактивні вправи «Каракуля», «Курка», «Поводир», «Є ідея» дозволили гімназистам відчути себе винахідниками. Учні навчилися довіряти, дискутувати, працювати  в команді, розвинули свої творчі здібності. Після заходу і справді захотілося повірити, що молодь змінить Україну.

Щиро дякуємо тренерам Леоніду та Катерині за креативність та вміння працювати з дітьми.

Куратор 7-А класу Алла Назарчук

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpgv.jpg