Головна > Новини > «Зачаруй мене розмовою українською мовою»

«Зачаруй мене розмовою українською мовою»

Школа – це найкраще місце, де прищеплюють любов до рідного слова. Ось і цьогоріч, уже традиційно відзначаючи День української писемності та мови, учителі української мови та літератури зі своїми вихованцями говорили про роль мови в житті людини, народу, нації, наголошували на необхідності шанувати й плекати рідне слово, захоплювалися його красою. З цією метою в усіх класах було проведено брейн-ринги, мовні турніри, конкурси на кращого знавця мови. Окрім того, учні 9 -11 класів, а також учителі Козак І.В., Циц Т. Я. долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту єдності і показали чудові результати.

«… Бо кажуть, дитино, що мова наша солов’їна. Правильно кажуть!» Тож бережімо неоціненний скарб – нашу рідну мову!

1.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpeg2.jpeg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg