Головна > Новини > «Здоров'я родини - здоров'я дитини»

«Здоров'я родини - здоров'я дитини»

Найцінніше у людини - життя. Життя - це багатство, яке дається ко-жному з нас батьками. І дуже хочеться, щоб воно було красивим і щасливим. Таким воно буде, якщо буде міцним здоров'я. Не випадково в народі існують прислів'я: «Гроші загубив - нічого не загубив, здоров'я загубив -все загубив».

А ще кажуть – «Здоров'я родини - здоров'я дитини».

Здоров'я завжди займало належне місце серед освітніх проблем, оскільки одним із завдань педагогіки є виховання здорового, працездатного покоління. Лікарі теж достатньо уваги приділяли дітям, але сьогоднішня ситуація в цій сфері потребує перегляду традиційних підходів.

13 лютого в актовій залі гімназії №18 пройшло засідання батьківського клубу «Школярик» на тему « Причини і профілактика серцево-судинних захворювань». Відбулася зустріч з лікарем-кардіологом  Луцької міської поліклініки №2 Остап`юком  А. Д.

dscn0718.jpgdscn0720.jpgdscn0722.jpg