Головна > Проекти

eTwinning Plus Ukraine

zapisati.jpg

eTwinning Plus Ukraine

Учні Луцької гімназії №18 продовжують брати активну участь у навчальній програмі Європейської комісії eTwinning Plus. Нещодавно ми завершили проект “ Почувайся чудово серед здорових планет», метою якого було пропагувати здоровий стиль життя і захист навколишнього середовища. Крім нашої гімназії у даному проекті взяли участь вчителі та учні з Туреччини, Польщі, Італії, Литви та Словаччини. За спільну роботу ми були нагороджені дипломом.

Новий проект, до якого школа долучилася у січні 2016 року, має назву «Європейські професії». Віримо, він також буде дуже успішним!