Головна > Новини > 1 вересня — День знань !

1 вересня — День знань !

Ось і пролунав перший дзвоник у Луцькій гімназії №18. Десь за яскравими горизонтами спогадів залишилося літо. Першовересень нагадує, що прийшла осінь. Вона розпочала 2014-2015 навчальний рік. Цього року  у школу прийшли 120 першокласників. Їх привітали Барська Олена Володимирівна (начальник організаційного відділу Луцької міської ради), Сушик Леся Богданівна (методист управління освіти Луцької міської ради). Вони побажали учням творчого натхнення у здобутті знань, успіхів, перемог, а для педагогів професійного зростання, самореалізації, визнання.

На лінійці гімназисти вшанували хвилиною мовчання героїв Небесної сотні та полеглих воїнів в зоні АТО. Була проведена акція по збору коштів солдатам АТО «Допоможи воїну».

Після святкової лінійки учні відправилися на свій перший урок – «Україна – єдина країна». Учні мали змогу почути про бої на сході від учасників АТО, написали листи мужнім захисникам Вітчизни.

Бажаємо усім, нехай у душах запанує спокій, нехай гріє нас непохитна віра в перемогу нашої держави.

Щасливого нового навчального року!

1347460539_school3-001.jpg