Головна > Новини > День милування природою

День милування природою

Відповідно до плану проведення Тижня початкових класів,  23 лютого, вівторок – день милування природою.  Школярі взяли участь у конкурсі малюнків «Перша зелень весни». Учні 3 та 4 класів  написали твір «Весна іде».  Третьокласники захистили навчальний міні-проект «Збережемо первоцвіти». Вчитель Денисюк В.Л. провела для учнів 1-Г класу  усний журнал «Рослини милують, рослини дивують». Четверокласників чекала захоплююча подорож материками та океанами, з вікторинами,  цікавими презентаціями та відеофільмами, яку підготувала та провели Петровська-Кочура О.Р. та Артемук Н.Ф.  Вихованці ГПД перших класів  разом із своїми наставниками Кравчук С. М.  та Курчабою О.О.  взяли участь у  природничій вікторині «Буду я природі другом» .  А також учні початкової школи на уроках природознавства здійснили   віртуальну  подорож «Сторінками Червоної книги». Діти закріпили й поглибили знання про Червону книгу України, переглянули відео матеріали про рослини та тварини, що занесені до сторінок цієї книги.

Природа щодня приносить нам нові сюрпризи та радощі. Уважно придивляйтесь до неї і ви побачите справжню дивовижну казку.

dscn3990.jpgdscn4005.jpgdscn4008.jpgimg_1664.jpgimg_1670.jpgimg_1683.jpgimg_1688.jpgimg_1691.jpgimg_1699.jpgimg_2206.jpgimg_2209.jpgimg_2235.jpgimg_2269.jpgimg_2275.jpg