Головна > Новини > День сімейного відпочинку «Рід. Родина. Міцна Україна»

День сімейного відпочинку «Рід. Родина. Міцна Україна»

11 вересня, суботу, учні 1-В класу (класовод Артемук Н.Ф.)  разом з батьками  вирішили провести  разом на свіжому повітрі та відвідати Музей історії сільського господарства Волині у с.Рокині. Під час екскурсії   під відкритим небом діти мали змогу познайомитися з пам'ятками древнього житлового, господарського, дерев'яного будівництва,  побачити, як жили українці в минулому, а також прогулятися заповідними стежками мальовничого парку.

Далі на малечу чекали веселі розваги, а батьки мали змогу перезнайомитися та поспілкуватися.  Згодом  всі почали грати у веселі ігри. Усі  присутні отримали неймовірний заряд енергії, позитивні емоції.  Додому всі поверталися з відчуттям приємної втоми.

img_1366.jpgimg_1377.jpgimg_1404.jpgimg_1417.jpg