Головна > Новини > День вишиванки – це свято національної єдності

День вишиванки – це свято національної єдності

В третій четвер травня українці традиційно святкують День вишиванки. Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння  вишитого одягу, 19 травня 2016 року вчителі та учні початкових класів  в цей день прийшла до школи у вишитих сорочках.

Мета акції - збереження українських цінностей та їх популяризація серед дітей та молоді,  об’єднання українців навколо потужного символу нації – вишиванки.

Атмосфера у навчальному закладі була урочистою, а всі присутні - піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.

img_1370.jpgimg_3272.jpgimg_3274.jpgimg_3280.jpgimg_3324.jpgimg_3336.jpgimg_3340.jpg