Головна > Новини > Екскурсія юних туристів

Екскурсія юних туристів

Неймовірні враження, захоплення і радість отримали учні 3-А класу (класовод Петровська-Кочура О.Р. ) від подорожі, яку  подарували їм  батьки наприкінці вересня. Приїхавши на екскурсію в Березнівський дендропарк, що розташований у Рівненській області, учні мали змогу ознайомитися із кращими  зразками  дерев, кущів та рослин, привезених сюди з різних куточків світу - Кавказу, Криму, Сибіру, Карпат, Америки. У музеї лісу, що на Костопільщині, учні  побачили абсолютно усе, що стосується лісу. Від ягід, меду, дерев  до уніформи лісівників та макету пожежної вежі.

На території музею  діти  мали змогу насолодитися чудовими пейзажами, пройтися доріжками викладеними зрізами дуба, посидіти на лавах класу під відкритим небом.

Поїздка всім дуже сподобалася і дорогою додому увесь автобус гомонів. Учні та їх батьки  ділилися враженнями від побаченого.

img_0188.jpgimg_0192.jpgimg_0204.jpgimg_0222.jpgimg_0242.jpgimg_0282.jpgimg_0302.jpg