Головна > Новини > Формування читацьких інтересів школярів

Формування читацьких інтересів школярів

У молодших класах дуже важливо не створювати дистанції між дитиною і текстом. Бо книжка – це те, що можна обміркувати, обговорити, дофантазувати, проілюструвати, переінакшити. Можна спробувати самій чи самому написати щось схоже або несхоже. Можна взяти кілька речень із книжки і побачити, як тут діють мовні правила, які вчимо.

Саме так працюють учні 3В класу на уроках позакласного читання. Діти люблять шукати цікаву інформацію та ділитися нею зі своїми однокласниками.

«Читання - це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе. Воно відкривається перед дитиною лише тоді, коли поряд з читанням, одночасно з ним і навіть раніше, ніж вперше розкрита книжка, починається клопітка робота над словом, яка повинна охоплювати всі сфери активної діяльності, духовного життя дітей - працю, гру, спілкування з природою, музику, творчість».

В. Сухомлинський

f1.jpgf2.jpgf3.jpgf4.jpg