Головна > Новини > "Французька весна" в Україні

"Французька весна" в Україні

24 квітня 2013 року в рамках святкування «Французької весни» в Україні у НВК ЗОШ №3 відбулося свято французької мови, присвячене цій події. У святковому концерті взяли участь учні СЗОШ №1, ЗОШ №2, НВК ЗОШ №3, гімназії №4, НВК №7, а також учні нашої гімназії.

Свято відкрив державний гімн Франції у виконанні учнів НВК ЗОШ №3. До уваги глядачів були представлені пісні, вірші, танці та театралізовані постановки.

Учениця 7(11) – Л класу, Крістіна Ярмолюк, виконала пісню “Ma philosophie”  та зачарувала усіх своїм надзвичайним вокалом. Учениці 6-их та 8-их класів виконали запальний танець під пісню французької виконавиці Zaz “Ni oui, ni non” та запам'ятались своїми яскравими костюмами.А учні 1(5) – В класу розважили усіх присутніх інсценізацією пісні “Les trois petits cochons”.

По закінченню свята усі учасники були нагороджені дипломами за активну участь у концерті.

Усім свято надзвичайно сподобалось. Учні мали змогу на практиці застосувати набуті знання з французької мови, продемонструвати свої таланти та познайомитись ближче із французькою культурою. А вчителі, у свою чергу, ще раз переконалися наскільки талановитими є їхні вихованці.

1.jpg26.jpg3.jpg