Головна > Новини > І знову Карпати

І знову Карпати

6-7  жовтня 2018 року учні та батьки 3-А класу (класовод Петровська-Кочура О.Р.) здійснили чудову подорож туристичними родзинками Закарпаття.

Найперше, екскурсанти відвідали одне з семи природних чудес Срібної Землі – мальовничий водоспад Шипіт, який вразив всіх своєю надзвичайною природною красою.  З’їздили на екскурсію до справжньої перлини українських Карпат — озера Синевир. Дивовижна, надзвичайно мальовнича, первозданна природа цієї місцевості зачарувала усіх своє красою та подарувала незабутні враження. Бажаючі могли прогулятись круг озера по екологічній стежці та подихати чистим гірським повітрям. Відвідали  єдиний в Україні реабілітаційний центр бурого ведмедя. Тут малеча захоплено спостерігала за клишоногими мешканцями, які, зазнавши свого часу жорстокого поводження, знайшли захист  у центрі. Діти з цікавістю читали про ведмедів на інформаційних стендах.  Також під час подорожі екскурсанти мали змогу покататись на канатній дорозі, продегустувати мінеральну воду, скуштувати неймовірно смачні та колоритні страви закарпатської кухні в колибі.

Атмосферу, яка панувала під час поїздки, важко передати словами. Додому усі їхали задоволені та щасливі.

.

img-e7b5e56d86048e0c0ede406cc2fd0e5e-v.jpgimg_4591.jpgimg_4605.jpgimg_4607.jpgimg_4611.jpgimg_4627.jpgimg_4633.jpgimg_4636.jpg