Головна > Новини > "Кенгуру" скликав друзів!

"Кенгуру" скликав друзів!

Кожного року навесні  в усьому світі  проводиться Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» для учнів 2-11 класів. Наша гімназія також є учасником даного конкурсу. В  ІІ етапі конкурсу взяли участь 70 учнів 5-11 класів гімназії.

Бажаючих перевірити свої знання та вміння  застосовувати логічне мислення до розв’язування цікавих практичних завдань постійно збільшується. Учні прийшли, щоб позмагатись у цьому чудовому конкурсі, розв’язуючи задачі. Кожний учень після проведення конкурсу отримає сертифікат, а також  інформаційний вісник, який містить умови завдань всіх рівнів та їх розв’язки. З нетерпінням будемо чекати результатів!

kenguru.jpg