Головна > Новини > Конкурс дитячої творчості "Перлинка гімназії"

Конкурс дитячої творчості "Перлинка гімназії"

6 грудня пройшов конкурс дитячої творчості "Перлинка гімназії", де приймали участь учні початкових класів.

На конкурсі були представлені жанри: вокал, хореографія, гімнастика, гра на музичних інструментах. Підтримати учасників прийшли батьки, дідусі, бабусі та класоводи 2-х класів (Будь Оксана Володимирівна та Денисюк Валентина Лукашівна)

Глядачі мали можливість почути гру на сопілці, акордеоні, фортепіано, скрипці. Дуже сподобався виступ Потапчук Уляни (2-Б), яка виконувала пісню на бандурі "Про жаб і комара".

В номінації вокал журі мало змогу почути різножанрові пісні. Переможцями стали Собець Уляна (1-Б) та Хорава Назар (4-В). У винанні дуетом перемогу здобули учні 2-Б класу Одіон Вікторія та Кучер Анна.

У хореографії найсильнішими були пара Кочура Катерина (4-А) та Пшебитковський Владислав, які виконали попурі.

Найяскравішими були гімнастичні номери у виконанні Кутової Вероніки (2-А) та Мартинюк Анни (4-А).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

pc066599.jpgpc066607.jpgpc066612.jpgpc066636.jpgpc066665.jpg