Головна > Новини > Моя дипломатична місія

Моя дипломатична місія

Команда лідерів учнівського  самоврядування  Луцької гімназії №18 «ДНК» брала участь у відкритому молодіжному форумі EdFusion «Моя дипломатична місія», який проходив з 15 по 18 квітня в м. Одеса. В перший день було урочисте відкриття, після якого кожна команда знайомила гостей із звичаями та традиціями різних країн. Кожен бажаючий міг здійснити мандрівку навколо світу.  Усі учасники брали участь у великодніх майстер-класах і виготовляли власноруч писанки  та різні пасхальні сувеніри.  Вчителі гімназії №7 та учасники команд провели  відеоконференцію з учнями з Єгипту   та Каїру з теми «Значимість Великодня та дня Землі у житті кожної людини». Під час спілкування діти працювали в групах, говорили англійською мовою, обговорюючи різні питання, а потім висловлювали свою думку. Під час коворкінгу діти працювали в різних локаціях, знайомились один з одним, висловлювали свої думки з різних питань, а потім знаходили спільне вирішення поставленої проблеми в межах «Моя дипломатична місія». У вільний час учасники змогли відвідати музей цікавих наук. 17 квітня наша команда відвідала  Генеральне консульство Республіки Польща в Одесі. Майбутні дипломати мали змогу поспілкуватись із консулом Анджеєм Шмідтке та представниками консульства. А після перегляду захоплюючого відео про Польщу, діти стали учасниками вікторини, під час якої продемонстрували  всесторонню  обізнаність. Діти вставали дуже рано, тому що на них чекала ранкова зарядка на березі моря, але ввечері нічого не завадило запальним танцям на дискотеці.  В останній день відбулось дефіле «Барви світу», під час якого діти в національних костюмах мали змогу проявити свої таланти. А потім було урочисте закриття та флешмоб «Ми – майбутнє України», який об’єднав  усіх дітей і не залишив нікого байдужим. І як сказала наша учениця Настя Волкова  на закритті « Ця подія змінила нас усіх, навчила не лише чути один одного, а й вирішувати різні проблеми в межах дипломатії. Цей захід  поєднав Схід і Захід, Північ і Південь і залишиться назавжди у наших серцях…»

1.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg7.jpg8.jpg9.jpg