Головна > Новини > НІЧ ПЕРЕД РІЗДВОМ

НІЧ ПЕРЕД РІЗДВОМ

Різдво – родинне свято, коли від дзвінких голосочків колядників та їхньої золотої зірки, яку вони здіймають високо над головами, ясніє здається, у цілім світі. Все перетворюється на казку, на дивовижне свято. Таке свято підготували учні 3-А класу. Третьокласники відчули себе справжніми акторами, адже стали героями п’єси М.Гоголя «Ніч перед Різдвом».  Атрибутами свята стали: хата-мазанка, піч, дерев’яні столи та лави, вишиті скатертини та рушники, виткані покривала та килими, глиняний посуд тощо. Учні-самодіяльні актори, залежно від вивчених ролей, зуміли проявити себе у грі. У процесі вистави,актори показали невидиме спілкування з режисером, беручи участь разом з ним у створенні того художнього цілого, яким є театральна постановка. Глядачі зуміли побачити їхню відданість та старанність під час гри, а це свідчить про те, як серйозно вони поставились до завдання класовода Савенко Наталії Василівни.  Це свято надовго запам’ятається і батькам і маленьким акторам.

cimg6789.jpgimg_20151222_160116.jpgpic_0293.jpgpic_0301.jpgpic_0302.jpg_dsc4907.jpg