Головна > Новини > Новий рік – веселий чарівник

Новий рік – веселий чарівник

Всім батькам, рідним, друзям наших дітей.

Незабаром Новий рік

Переступить Ваш поріг!

Хай до Вас він завітає

З тим, що серце забажає

Щастя безмежного в році новому,

Миру і радості вашому дому!

Хай вам майбутнє дарує надію

І хай збуваються всі ваші мрії!

Ці дні сповнені сюрпризів та безмежної дитячої радості: тут і веселий ранок, і ялинка, і Святий Миколай з мішком подарунків – словом, незабутні дні, яких учні чекають цілий рік. Новий рік – це пора, коли здійснюються мрії, навіть неймовірніші, коли чудеса трапляються щосекунди. Отож напередодні Нового року учні 4-А класу (класовод Петровська-Кочура О.Р.) та їх батьки  зі святковим настроєм, подарунками, іграми та розвагами мали чудову нагоду здійснити надзвичайно цікаві дійства. А кульмінацією свята стали подарунки від Діда Мороза. Приємні враження від свята залишилися на цілий рік і в дітей, і в дорослих.

img_2083.jpgimg_2085.jpgimg_2103.jpgimg_2109.jpgimg_2170.jpgimg_2172.jpgimg_2175.jpgimg_2196.jpg