Головна > Новини > "Перлина гімназії 2014"

"Перлина гімназії 2014"

21 жовтня відбувся вокально-хореографічний конкурс «Перлина гімназії», де мали змогу взяти участь учні 5-11 класів. Цьогорічний конкурс вразив своєю масовістю, адже учасників було близько тридцяти. Діти  відповідально готувались до конкурсу, тому журі проблематично було оцінювати конкурсантів. В номінації «Вокальне мистецтво» найкращою стала учениця 8-А класу Гаврилюк Діана з піснею «Балада про Україну», ІІ місце розділили Кривчук Дарина 9-В з піснею «Вільний птах» та Юрчик Анастасія 7-В з піснею «Як у нас на Україні», ІІІ місце розділили  хлопці: Петріщев Андрій (7-Б) з піснею «Чорнобривці» та Хорава Назар 6-В  з піснею «Шана».

Журі також відзначило дует у складі Романенко Катерини 10-Б та Бикирюк Марини 5-А .

На огляд журі було представлено також цікаві та різнопланові  хореографічні номери. Найкращою стала Колісник Валерія, учениця 9-Б класу, ІІ місце посіла Сахарук Анастасія 6-В клас із запальним танцем «Самба», ІІІ місце Тарасова Діана 10-Б клас.