Головна > Новини > ПІЗНАВАЛЬНИЙ УРОК З ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

ПІЗНАВАЛЬНИЙ УРОК З ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

В рамках проведення Всесвітнього тижня грошей з 16 по 25 березня 2016 року заступник декана факультету обліку та фінансів Наталія Корецька та завідувач кафедри банківської справи Луцького НТУ Наталія Вавдіюк разом з студентами гр. ФК-41  провели урок з фінансової грамотності для учнів 3 –А класу. Мета заходу: виховання у дітей правил безпечної фінансової поведінки, вміння провести експерименти та вирізнити фальшиву та справжню грошову банкноту України, швидко реагувати на різні ситуації.

Гості у доступній ігровій формі пояснили дітям основні ознаки ідентифікації національної грошової одиниці.

Для учнів були проведені і веселі вікторини, «розумні кольорові» кросворди на виявлення кольорового зображення номіналу гривні і «Хто зображений на гривні?». Дітлахи із захопленням відгадували загадки на фінансово-грошову тематику, моделювали поведінку у випадку виявлення підроблених грошей тощо.

Час промайнув дуже швидко. Учні та Наталія Савенко подякували волонтерам з Луцького національного технічного університету за цікавий та пізнавальний урок.

dsc_0082_-_kopiya.jpgdsc_0236_-_kopiya.jpgdsc_0322_-_kopiya.jpgdsc_0510_-_kopiya.jpgdsc_0959_-_kopiya.jpg