Головна > Новини > Подорож цікава, коли разом!

Подорож цікава, коли разом!

10 жовтня, гаслом якого були слова "Подорож цікава, коли разом!", учні 8-А класу та їх батьки із своїми гостями – учнями  4-А класу (класовод Петровська –Кочура О.Р.)  зібралися в похід до лісу, щоб активно відпочити і провести з користю цей день. Чарівність природи, свіже повітря  надало всім справжнього відпочинку. Цікаві конкурси та змагання не залишили байдужими жодного із школярів, адже розваг було безліч: «Смуга перешкод», рухливі ігри, футбол. Під час змагань кожен зміг проявити свої навички та вміння. Діти з радістю змагалися за свої команди. Панував піднесений настрій, дух спортивної боротьби.

Після всіх цих змагань  діти з натхненням справлялися з юшкою  і  смачним кулешем.

Завдяки спільним зусиллям батьків  і дітей  день пройшов цікаво. Усі отримали масу позитивних емоцій та оздоровились не тільки тілом, а й душею.

dsc_0295.jpgdsc_0341.jpgdsc_0369.jpgdsc_0374.jpgimg_1779.jpgimg_1794.jpgimg_1860.jpgimg_1880.jpg