Головна > Новини > Подорож до Країни Радості й Добра

Подорож до Країни Радості й Добра

До дня народження В.О. Сухомлинського учні 3-А класу (класовод Петровська-Кочура О.Р.) здійснили подорож до Країни Радості й Добра, яку підготували для  них працівники Центральної бібліотеки для дітей. Школярі ознайомились із біографією письменника, переглянули мультиплікаційний ролик  за однойменним оповіданням В.Сухомлинського, а також документальні кадри з життя педагога. Але найбільше дітям сподобались повчальні історії письменника, написані для дітей. Школярі не лише уважно слухали оповідання, а й брали активну участь у їх обговоренні.

На згадку  діти отримали пам’ятку «Десять «НЕ МОЖНА» від Василя Сухомлинського» та Заповіді для батьків, які підготували бібліотекарі. Це – життєві постулати, котрих повинна дотримуватись кожна людина впродовж свого свідомого життя.

img_4546.jpgimg_4552.jpgimg_4554.jpgimg_4559.jpgimg_4571.jpgimg_4573.jpgimg_4575.jpgimg_4578.jpg