Головна > Новини > Подрунок першокласникам

Подрунок першокласникам

Коли вся природа поринає в чарівному, вкритому срібною памороззю, кришталево-білому сні, до нас приходить повне цікавих несподіванок свято – свято Миколая, за вдачею такого несхожого на цю холодну пору року – доброго і щедрого витівника.

Не обійшов стороною Миколай і нашу гімназію. Напередодні свята, учні   5 Б класу (куратор Рудь І. В.)    завітали до учнів 1 Г класу (класовод Денисюк В. Л.) з веселою інсценівкою, чортиками-бешкетниками, які мали в’язку прутиків для усіх нечемних діток. Чортики бігали і лякали першокласників, але ангели зупинили їх та втихомирили, бо ж нечемних дітей у нашій гімназії немає.

П’ятикласники розповіли першокласникам історії пов’язанні з життям Св. Миколая. І він прийшов з привітаннями, подарунками та гарними побажаннями. А в кінці свята  усі співали пісні, розповідали вірші та про свої побажання до Св. Миколая.

img_1467.jpgimg_1472_-_kopiya.jpgimg_1481.jpgimg_1484_-_kopiya.jpgimg_1488.jpgimg_1492.jpgimg_1494_-_kopiya.jpgimg_1495.jpg