Головна > Новини > Посвята в першокласники

Посвята в першокласники

Ось і минуло перше вересня, коли наші малюки прийшли до школи. За цей короткий час вони  познайомилися з школою, учителями, в декого з’явилися справжні друзі. І кожен з них себе став  називати  школярем.

В актовій залі гімназії четвертокласники зібрали  разом батьків і учнів  перших класів , щоб відсвяткувати і  глибше усвідомити те, що  у кожній їхній  родині з’явився справжній учень.  Ще недавно батьки вважали їх маленькими, безпорадними, беззахисними. Та ось минуло всього два місяці, і  діти змінилися, навіть трохи подорослішали. Усі вони стали на  найпершу сходинку, переступили поріг Країни Знань і це  свято для них.

Всі мешканці цієї країни носять горде звання  -  учень  і кожен з першокласників  з рук директора гімназії отримав « Учнівський квиток ».

Після клятви першокласника і смачної гарбузової каші, яку їли однокашники  з однієї миски,можна з гордістю сказати,  що в цей день  справді народилися дружні шкільні колективи перших класів гімназії №18.

1.jpg_dsc5490.jpg_dsc5494.jpg_dsc5511.jpg_dsc5548.jpg_dsc5613.jpg_dsc5662.jpg_dsc5701.jpg_dsc5714.jpg_dsc5719.jpg_dsc5729.jpg