Головна > Новини > Практичні заняття зі слухачами ВІППО

Практичні заняття зі слухачами ВІППО

30 січня 2019 року відбулося практичне заняття слухачів курсів початкових класів при ВІППО. Тема заняття  ««Інноваційна діяльність вчителя початкових класів в умовах нової української школи»

Заступник  директора з навчально-виховного процесу Гречковська Н.П. розповіла про життя гімназії, голова МО  Артемук Н. Ф. ознайомила з теоретичними засадами інноваційної діяльності педагога.

Слухачі відвідали відкритий урок математика у 1-В класі «Вартість. Вартість товару. Одиниця вартості – копійка, гривня. Монета. Банкнота» який провела Пушкарчук А.В. та урок читання і письма у 1-Б класі  «Письмо великої букви Г та з’єднань з нею. Практичні роботи» під керівництвом Трофимюк Л.М.

Теоретичну частину провела Карплюк І.В.  у формі майстер-класу на тему  "Толока як інноваційна форма організації навчальної діяльності учнів" та тренінг «Шляхи впровадження STEM-освіти в початковій школі» Сидоренко О.С.. Про особливості проведення «Кольорового тижня» розповіла Федорчук Г.І.

За круглим столом пройшов обмін думками учасників практичного заняття та підведення підсумків.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.png8.jpg