Головна > Новини > Природна чистота – місцям нашого відпочинку

Природна чистота – місцям нашого відпочинку

19 вересня  учні 4 - А класу та їх батьки (класовод  Петровська-Кочура О.Р.) здійснили «рейд чистоти»  до с. Дачне,  де очистили від сміття улюблене місце відпочинку волинян – футбольне поле в районі дитячого оздоровчого табору О. Кошового.  Купи сміття, що залишені безвідповідальними відпочивальниками, були зібрані в мішки та відправлені на звалище.

Крім наведення чистоти, всіх чекали духмяний куліш, смачний шашлик,  ігри та розваги на свіжому повітрі. День, проведений на природі, залишив незабутні враження у пам’яті дітей та їх батьків і довів, що такі своєрідні заходи формують здоровий спосіб життя, виховують доброзичливість та взаємодопомогу, дають змогу насолодитися осіннім пейзажам, підвищують настрій та заряджають позитивом.

img_1277.jpgimg_1279.jpgimg_1283.jpgimg_1299.jpgimg_1308.jpgimg_1314.jpgimg_1334.jpgimg_1373.jpg