Головна > Новини > Рік англійської мови в закладі

Рік англійської мови в закладі

Указом Президента України Петра Олексійовича Порошенка №641/2015 від 16 листопада 2015 року, 2016 рік проголошено Роком англійської мови в Україні.

З метою підвищення інтересу учнів до вивчення англійської мови та результативності вивчення предмета,  пропонуємо План заходів,  присвячених Рокові англійської мови в Україні.

Період проведення  Зміст заходу Відповідальний
лютий  Розвиваємо соціокультурну компетенцію засобами англійської мови. Місяць відкритих уроків англійської мови (згідно з окремим планом). Терехова Н.Т.
Протягом року Продовжити участь в on-line проекті Європейського Союзу «E-Twinning Plus» . Вакуліч О.П.

12 лютого 2016 року

Проведення Малої олімпіади з англійської мови в закладі. Терехова Н.Т.
Лютий -серпень, 2016 року Участь у Всеукраїнському пілотному проекті «Go Global»  по підготовці тренерів з викладання англійської мови для кожного району та міста області  Романюк Є.В.

Березень 2016 року

Участь в Малій міській олімпіаді з англійської мови Терехова Н.Т.
Квітень 2016 року Літературний вечір для учнів старших класів. Масиник Н.С., Денисюк Ю.А.
Квітень 2016 року

Участь у Всеукраїнському етапі конкурсу «Учитель року-2016» в номінації «англійська мова».

Романюк Є.В.
Травень 2016 року

Конкурс творчих робіт англійською мовою для учнів:Конкурс творчих робіт англійською мовою для учнів:

Терехова Н.Т.
Травень 2016 року Фотоконкурс на тему: «Англійська мова на вивісках, рекламах та рекламних щитах міста Луцька». Терехова Н.Т.
Травень 2016 року Олімпіада з англійської мови для учнів 7-х класів.

Червень 2016

Літо з англійською мовою. Участь учнів 2-6 класів у літньому мовному таборі.

Чирко І.П.,

Романюк Є.В.

Вересень 2016 року Конкурс літніх щоденників учнів англійською мовою «Мої  літні  емоції».

Терехова  Н.Т.

Жовтень 2016 року

Єдиний диктант для вчителів англійської мови закладу.

Викладач університету
Жовтень 2016 року

Гімназійна олімпіада з англійської мови.

Листопад (грудень)

2016 року

Участь учнів закладу в міській олімпіаді з англійської мови.

Грудень 2016 року

Гімназійний конкурс-захист пошуково-дослідницьких робіт з англійської мови.

Трофимчук С.В.

Грудень 2016 року Різдвяні та новорічні традиції англомовних країн. Новорічне шоу для старшокласників

Чирко І.П.,

Терехова Н.Т.