Головна > Новини > Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово!

Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово!

Любити, шанувати і плекати рідну мову — святий обов’язок кожного українця. А надто сьогодні, в такі неспокійні часи для нашої держави. Щороку 9 листопада Україна відзначає чудове свято — День української писемності і мови. Агітбригада учнів 4-А класу «Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово!»  (класовод Петровська-Кочура О.Р.) потурбувався про те, аби День української писемності та мови в початковій школі пройшов цікаво та весело. Учасники агітбригади розповіли учням  3-х-4-х класів  про виникнення та   історію розвитку української писемності,  читали вірші, гуморески, співали пісні  у яких висловили свою любов та повагу  до мови та Батьківщини.

Тож давайте оберігати, плекати та звеличувати українську мову. Адже як сказав великий український вчений, мовознавець Іван Огієнко, «Мова – душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб».

img_1989.jpgimg_1992.jpgimg_1996.jpgimg_2003.jpg