Головна > Новини > Рух заради здоров'я

Рух заради здоров'я

З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я 7 квітня кожного року відзначається Всесвітній день здоров’я. Управління освіти та науки облдержадміністрації спільно з Волинським обласним центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» організували 10 квітня 2014 року проведення ранкової гімнастики серед дошкільних та гімнастики до занять у загальноосвітніх навчальних закладах області з нагоди Всесвітнього дня здоров’я.

Учні нашої гімназії взяли активну участь в даному заході. 520 гімназистів  на спортивних майданчиках школи за допомогою елементів ритмічної гімнастики, танцювальних масовок, естафет та занять на тренажерах показали всім своє ставлення до формування культури здорового способу життя,  пропагуючи активний спосіб життя, як одного з чинників гармонійного розвитку людини.

Ми дякуємо всім, хто відгукнувся на заклик проведення акції. Особлива вдячність вчителям фізичної культури Поляковській Р.С., Кочубей Л.В. та Ткачук А.С. за підготовку учнів для участі в конкурсі.