Головна > Новини > Щоб навчати - навчаємось

Щоб навчати - навчаємось

9 вересня   було проведено спільне засідання  методоб’єднання вчителів початкових класів та Клубу творчого вчителя.  Свою методичну майстерність вчителі початкових класів підвищували шляхом вивчення та обговорення багатьох    питань.

Савенко Н.В. розповіла про «Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення базових предметів в 1-4 класах у 2015-2016 навчальному році  з урахуванням змін у навчальних  програмах».

З  Артемук Н.Ф. опрацювали методичні рекомендації щодо заповнення класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Логуш М.В.  ознайомила з наказом  МОН «Про затвердження Концепції національно - патріотичного виховання дітей і молоді, заходів щодо реалізації Концепції національно - патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання y загальноосвітніх навчальних закладах».

Свою  діяльність  вчителі  початкових  класів  спрямовують  на  пошук  наукових  новинок,  на  створення  творчої  атмосфери,  модернізацію  форм,  методів  та  засобів  навчання  та  виховання  дітей.

img_8069.jpgimg_8080.jpgimg_8085.jpgimg_8095.jpgimg_8100.jpgimg_8101.jpgimg_8108.jpg