Головна > Новини > Шлях в Європу - вікно в майбутнє»

Шлях в Європу - вікно в майбутнє»

9  лютого   2016 року в 7-В класі було проведено урок–подорож на тему  «Шлях в Європу - вікно в майбутнє». Учні разом із своїм педагогом-організатором говорили  про  Україну, її місце в Європі та знайомилися з традиціями та звичаями  країн Європи; аналізувати і порівнювати  проведення Різдва в різних країнах.  Адже всі  ми хочемо кращого життя не стільки для себе, як для своїх дітей. І як сказав Вольтер: «Моя любов до Вітчизни не примушує мене заплющувати очі на досягнення іноземців. Навпаки, чим більше я люблю Вітчизну, тим більше намагаюсь збагатити мою країну скарбами, здобутими не з її надр».  І ми не можемо з ним не погодитись. Щоб рухатись уперед, потрібно не лише любити Батьківщину, а й знати та поважати своїх сусідів. Ми зобов’язані думати про те, яким шляхом піде Україна в своєму розвитку, яке місце у своїй державі займе кожен з нас.

Отож, ми повинні  прагнути більше дізнатися про світ, вивчати його, подорожувати, запозичувати кращий досвід. В ХХІ столітті країни світу дедалі більше залежатимуть одна від одної, і для кожного громадянина Європи все необхіднішою ставатиме співпраця у дусі широкої зацікавленості, толерантності та солідарності.

dsc_4803.jpgdsc_4810.jpgdsc_4877.jpgdsc_4887.jpgdsc_4894.jpgdsc_4914.jpgdsc_4947.jpgdsc_4956.jpg