Головна > Новини > «Шляхами Тараса Шевченка»

«Шляхами Тараса Шевченка»

З нагоди 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря учні 2-А класу гімназії  (класовод Петровська-Кочура О.Р.) провели усний журнал «Шляхами Тараса Шевченка». Під час заходу діти показали свої знання з біографії та творчості Т.Г.Шевченка, з великим задоволенням читали свої улюблені вірші з "Кобзаря". Присутні ще раз переконалися, що його твори залишаються близькими і дорогими нам своєю щирістю і простотою. Минають роки, спливають століття, а Тарас Григорович  Шевченко залишається жити у пам’яті кожного українця. Його безсмертне ім’я, неповторні твори ось уже скільки років живуть у серцях народу.

dsc_0418.jpgdsc_0421.jpgdsc_0423.jpgdsc_0433.jpgdsc_0436.jpgdsc_0440.jpgdsc_0441.jpg