Головна > Новини > Спортивно-патріотичне свято «Козацькі перегони»

Спортивно-патріотичне свято «Козацькі перегони»

14 жовтня кожного року увесь християнський світ з глибокою любов'ю, вдячністю і надією славить Пресвяту Богородицю, Матір Спасителя світу Ісуса Христа.

Це свято християнське і національне, воно символізує зв'язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу.

З недавніх пір свято Покрови в Україні відзначається як день українського козацтва а  з минулого року як  день захисника Вітчизни.

Саме тому 9.10.15 ми провели спортивно-патріотичне свято «Козацькі перегони» , на якому наші учні продемонстрували сильний характер і найкращі фізичні якості, кмітливість і спритність.

Гімназисти 9-10 кл. довели, що є нащадками славного козацького роду, що в їх жилах тече кров сміливих, відважних, розумних людей – вільних козаків.

Командам потрібно було пройти 10 випробувань. І всі гідно з цим впорались.

Абсолютним переможцем наших змагань, володарем кубку «Покрови» стала команда «Дендери» 10-А класу. Так тримати!!

Учнів гімназії в кінці свята чекав сюрприз від директора та піклувальної ради – смачний куліш приготований польовою кухнею національної гвардії.

Всі учасники і глядачі «Козацьких перегонів» отримали заряд бадьорості, енергії та позитивного настрою.

Дякуємо організаторам свята – вчителям кафедри фізичної культури та Захисту Вітчизни.

dsc_0023.jpgdsc_0062_1.jpgdsc_00801.jpgdsc_0101.jpgdsc_0122_0.jpgdsc_0130_0.jpgdsc_0136.jpg