Головна > Новини > Святковий виступ інформаційної агітбригади 2-Б класу

Святковий виступ інформаційної агітбригади 2-Б класу

В рамках проведення виховних заходів до Дня захисника Вітчизни  учні 2-Б класу (вчитель Трофимюк Л.М.) з інформаційною агітбригадою «Вже Покрова землю вкрила»  завітали до учнів початкових класів. Вони розповіли про свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке святкують 14 жовтня, та його суть – ідею заступництва Божої Матері над християнами. Учні дізналися про звичаї та традиції українців, пов’язані з цим святом.

Учасники привітали всіх дітей зі святом козацтва та побажали  міцного козацького здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе здолати будь-які перешкоди, любові в серцях маленьких громадян нашої Батьківщини. Адже вони – майбутнє  України!

08102015474.jpguuqmpvvshhm.jpguuqmpvvshmm.jpg