Головна > Новини > Свято Миколая в 1-В класі

Свято Миколая в 1-В класі

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Відбулося воно і в 1-В класі Луцької гімназії №18. Хлопчики і дівчатка, щоб отримати гарного подарунка від Миколая, намагалися добре вчитися, поважати старших, допомагати батькам. А на свято підготували вірші, пісеньки, сценки. Святий Миколай відповідно оцінив старання дітей,тому всі одержали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість. А Чортикам прийшлось шукати інших дітей, щоб подарувати їм різки.

Хоч і мороз панував на вулиці, у залі було гаряче від аплодисментів, тепла людських сердець та душ.

dsc_9851.jpgdsc_9861.jpgdsc_9906.jpgdsc_9919.jpgdsc_9944.jpgdsc_9952.jpg