Головна > Новини > Свято "Я чекаю Миколая!"

Свято "Я чекаю Миколая!"

День Святого Миколая - одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро.

Цікаво та весело 19 грудня пройшло свято у 2-В класі. Учні із класоводом Артемук Н.Ф. підготували чудовий виховний захід "Я чекаю Миколая!" Учителка ознайомила присутніх з історією свята, а діти розповіли про благодіяння Миколая-Чудотворця.  Під час заходу звучали гарні поздоровлення та побажання, лунали пісні для усіх присутніх, а завершилося свято спільною піснею «Ой хто, хто Миколая любить!» Гостями заходу були учні 2-Б та 2-Г класів, а також батьки.

Це добре і очікуване дітворою свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей, завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі – теплим  та незгасаючим вогнем любові до ближнього.

1.jpgdsc_0078.jpgdsc_0112.jpgdsc_0117.jpgdsc_0130.jpgdsc_0139.jpgdsc_0145.jpg