Головна > Новини > «Тато, мама і я – дружна спортивна сім’я»

«Тато, мама і я – дружна спортивна сім’я»

Навіть дощ та негода не завадили 21.10.2015 р. класоводу 1- Д класу Сидоренко Олені Сергіївні та вчителю фізичного виховання Романюку Михайлу Вікторовичу організувати та провести сімейне спортивне свято «Тато, мама і я – дружна спортивна сім’я» . Дійство відбулося в рекреаційно - оздоровчому комплексі «Мальованка». В спортивних змаганнях взяло участь 24 сім’ї, а це 56 чоловік. Учасників змагань було поділено на 2 команди : «Забава» і «Зеленка». Для виконання було запропоновано 7 естафет, з якими команди впорались якнайкраще. Батьки та діти з величезним захопленням виконували поставлені завдання. У такому дружньому та хорошому колективі не могло статись інакше, ніж перемога ДРУЖБИ. Тому всі разом і з хорошим настроєм відсвяткували цю подію картоплею фрі та іншими смаколиками. Продовжилося свято іграми на свіжому повітрі, прогулянкою та обов'язковим фотографуванням. Додому всі поверталися з відчуттям приємної втоми. Та головного учні та батьки не забували навіть втомленими – девізу класу:

«У нас немає ТИ,

У нас немає Я,