Головна > Новини > Тиждень безпеки життєдіяльності

Тиждень безпеки життєдіяльності

З 09.11. по 14.11.2015р. стартував Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. В програмі тижня: відкриті уроки з питань безпечної життєдіяльності, виховні години «Правила безпечної поведінки», конкурс-огляд малюнків на патріотичну тематику, відвідування вистави на протипожежну тематику «Небезпечна казка», поновлення куточків з питань безпеки життєдіяльності.

Цікаво пройшли уроки, підготовлені учнями 10-А і 10-Б класів у початкові школі. Діти не тільки повторили правила безпеки, а ще й почерпнули необхідну інформацію як правильно діяти в надзвичайних ситуаціях та надавати першу допомогу потерпілим.

Шановні батьки! Давайте разом допоможемо дітям зберегти своє здоров’я. Тільки знання правил безпечної поведінки та вміння надавати допомогу збережуть найбільшу цінність – життя.

Дорогі діти! Пам’ятайте, що тільки ви зможете застерегти себе та друзів від нещасних випадків. Краще їх попередити. Знаючи правила безпечного поводження в школі, на вулиці, вдома ми застрахуємо себе, друзів та оточуючих від нещасних випадків та їх наслідків.

dsc_0122.jpgdsc_0191.jpgdsc_0197.jpgdsc_0198.jpgdsc_0202.jpgdsc_0221.jpgdsc_0305.jpgdsc_0321.jpg