Головна > Новини > Тиждень початкових класів

Тиждень початкових класів

Відповідно до річного плану роботи з 16.02 по 27.02.2015р. проводився тиждень початкових класів Луцької гімназії № 18.Під час проведення тижня було проведено: виставку творчих робіт дітей до творів Л.Українки; відкритий урок  з літературного читання у 3-Б класі - урок позакласного читання «Творчість Лесі Українки» (вчитель Гречковська Н.П.); серія уроків навчання грамоти:  у 1-А класі «Звук [ш], позначення його буквою «ша » Читання слів, речень. Опрацювання тексту «Хороша гра»» (вчитель Карплюк І.В.); у 1-Б класі «Подорож з Журавликом в країну Жужляндію» (вчитель Трофимюк Л.М.). У 3-В класі на уроці я у світі «Твоя країна –Україна. Історичні скарби України» (вчитель Артемук Н.Ф.) вчитель використовував різні форми і методи роботи при поясненні нового матеріалу. На виховній годині «Леся Українка - дітям» у 1-В класі(вчитель Пушкарчук А.В.) діти не тільки дізнались про дитинство своєї землячки, але мали змогу ознайомитись з дитячою поезією поетеси. Учні 3-4-х класів взяли участь у Малій олімпіаді з математики. Четвертокласники підготували та провели брейн-ринг «Наші розумники»(Федорчук Г.І., Денисюк В.Л.), а учні 2-х класів взяли участь у математичній естафеті (Сало О.В., Гречковська М.В.). У 4-Б класі «Поетичний театр Лесі Українки» (Гарбарчук Л.С.) завершив тиждень початкових класів.Були  підведені підсумки і нагороджені переможці.

dsc06348.jpgdsc06368.jpgdsc06400.jpgdsc06404.jpgdsc06408.jpgdsc_0471.jpgdsc_0533.jpgimg_0756.jpgimg_0763.jpg