Головна > Новини > Тиждень української мови в початковій школі

Тиждень української мови в початковій школі

Уже традиційно у перші тижні листопада в нашій школі урочисто проходить Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада.

З метою популяризації української мови упродовж тижня тривають.  різноманітні  заходи з нагоди Дня писемності. У всіх класах були проведені бесіди та інформаційні хвилинки «До витоків писемності», написані диктанти про рідну мову. Учні 3-4 класів взяли участь у І етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.

Цікавими були  конкурси для учнів 1-2 класів «Наші зошити всміхаються» та для 3-4 класів «В гостях у Пані Каліграфії»  й виставки малюнків на тему «Твір я цей прочитав – ось що намалював» .    Кращому засвоєнню рідної мови посприяв  захист міні-проектів «Яке то щастя - мати мову, якою писаний Кобзар»,  який підготували учні 3-4 класів. А ось другокласники   продемонстрували власні поетичні здібності, взявши участь у конкурсі читців віршів «Поетична осінь».

Цікаво пройшов мовознавчий турнір «Краса і сила українського слова» серед учнів 4 класів.

Учні всіх класів підготували виставку стінгазет, плакатів, присвячених українській мові.

Завершився тиждень підбиттям підсумків та нагородженням переможців.

dscn3264.jpgimg_7675.jpgimg_7684.jpgpb120290.jpgpb120300.jpgpb120305.jpgpb120330.jpg