Головна > Новини > Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З 04 по 11 листопада 2013 року у Луцькій гімназії № 18 пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. В цікавій формі проводилися заходи та відкриті уроки у початковій, основній та старшій школі. Учні повторили правила безпеки життєдіяльності та набули практичних навичок поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Шановні батьки!

Дбайте про безпеку своїх дітей, виховуйте навички культури безпечної поведінки, демонструючи її на власному прикладі. Знайдіть декілька хвилин на цікаву, відверту розмову з дітьми про необхідність поважного ставлення до правил особистої безпеки, як діяти на випадок надзвичайних ситуацій. Пам’ятайте, що від вміння навчити правил безпечної поведінки, залежить найдорожче – життя наших дітей.

dsc_0010.jpgdsc_0024.jpgdsc_0030.jpgdsc_0042.jpg